Het bestuur

Het bestuur van SPPiLL kent de volgende bezetting:
1. Tossy de Man_verkleind

 


Tossy de Man – voorzittter

E: tossy@sppill.nl
T: 06-13947307

 

Peter van Baaren

 

 

Peter van Baaren – secretaris
E: peter@sppill.nl
T: 06-43539583

 

Mari van der Velden

 

 

Mari van der Velden – penningmeester
E: mari@sppill.nl
T: 06-46445644

 

Mart van Dulmen

 


Mart van Dulmen – bestuurslid

Voorzitter projectgroep 1 – Liemt in Uitvoering
E: mart@sppill.nl
T: 06-21584290

 

Lex Schregardus

 


Lex Schregardus – bestuurslid

Voorzitter projectgroep 2 – Natuur- en Cultuurprojecten
E: lex@sppill.nl
T: 06-2273408

 

Rob Dito

 


Rob Dito – bestuurslid
Voorzitter projectgroep 3 – Bezoekerscentrum D’n Liempdsen Herd
E: rob@sppill.nl
T: 06-46611990

 

 


Ad Schelle – bestuurslid

Voorzitter projectgroep 4 – Het Wij-gevoel
E: ad@sppill.nl
T: 06-10552119

 

Diane Melis

 


Diane Melis – bestuurslid

Voorzitter projectgroep 5 – Promotie
E: diane@sppill.nl
T: 06-47018879

Deel: